Delta Kurumsal

Biz Kimiz? Vizyonumuz Misyonumuz Değerlerimiz

2000 yılında Yedek Parça ve Satış Sonrası yazılımları ile Otomotiv sektöründe yerini alan Delta Yazılım, hızla büyüyerek ülke genelinde birçok firmaya hizmet vermeye başlamıştır.

Ürünlerini birebir firmaların Yönetim Kurulu, yönetici ve çalışanları ile geliştiren şirketimiz; ürettiği yazılımlara ek olarak, sektörde eksik gördüğü Satış ve 2.El yazılımlarını da 2004 yılında geliştirmeye başlamıştır.

Şirketimiz; 2006 yılı şubat ayında Delta Grup Yazılım Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine daha da güçlenerek devam etmiştir.

Otomotiv sektöründeki talep ve ihtiyaçları değerlendiren şirketimiz Sigorta, Kısa Dönem Kiralama, Filo Kiralama, Finans, Muhasebe, Sabit Kıymetler, Bütçe ve Satış Sonrası yazılımlarını da geliştirerek birbirleri ile entegrasyonunu sağlamıştır.

2011 Ekim ayında Delta Grup Yazılım A.Ş. ünvanını alan şirketimiz yatırımlarına hızla devam ederek, 2012 yılında Osys yazılımları ile entegre Mobil Uygulamalar geliştirmeye başlamıştır.

Delta Yazılım; eğitimli ve otomotiv sektöründe tecrübeli kadrosu ile AR-GE çalışmalarını sürdürmekte ve otomotiv sektörü için kalıcı çözümler aramaya devam etmektedir.

Projelerini en son teknolojilerle geliştirmeye odaklanan şirketimiz kendi Framework alt yapısını kurma çalışmalarını da profesyonel bir ekiple sürdürmektedir.

Sektörle paralel büyüme gösteren Delta Yazılım A.Ş. otomobilim.com’u bünyesine katarak 2016 yılında hayata geçirmeyi hedeflediği bu web portalını da, otomotiv sektörüne kazandıracaktır.

Delta Yazılım A.Ş. gücünü sektördeki lider iş ortaklarından, özverili ekibinden ve otomotiv sektöründe ki 16 yıllık tecrübesinden almaktadır.